Order by: Relevance
Price: Low to High, High to Low

 
Image of .hack//G.U. Last Recode - Sony PlayStation 4 - RPG
 
DKK 149.00
More Information

 
Image of .hack//G.U. Last Recode - Windows - RPG
 

.hack//G.U. Last Recode - Windows - RPG

Win; ESD; Aktiveringsnøgle skal bruges på en gyldig Steam-konto; Engelsk

DKK 451.00
More Information

 
Image of 0.5m Aqua Cat6a / Cat 6a Shielded Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - aqua
 

0.5m Aqua Cat6a / Cat 6a Shielded Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - aqua

10 Gigabit Category 6a Shielded Snagless RJ45 100W PoE Patch Cord; 10GbE Aqua UL/TIA Certified; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; STP; CAT 6a; knastfri; akvamarin

DKK 79.00
More Information

 
Image of 0.5m Black Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - black
 

0.5m Black Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - black

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; UTP; CAT 5e; knastfri; strenget; sort

DKK 51.00
More Information

 
Image of 0.5m Black Cat6a / Cat 6a Shielded Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - black
 

0.5m Black Cat6a / Cat 6a Shielded Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - black

10 Gigabit Category 6a Shielded Snagless RJ45 100W PoE Patch Cord 10GbE Black UL/TIA Certified; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; STP; CAT 6a; knastfri; sort

DKK 79.00
More Information

 
Image of 0.5m Black Cat6 / Cat 6 Shielded (SFTP) Patch Cable 0.5 m - patchkabel - 50 cm - sort
 

0.5m Black Cat6 / Cat 6 Shielded (SFTP) Patch Cable 0.5 m - patchkabel - 50 cm - sort

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; SFTP / 50 micron; CAT 6; formet; knastfri; sort

DKK 71.00
More Information

 
Image of 0.5m Blue Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - blue
 

0.5m Blue Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - blue

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; UTP; CAT 5e; knastfri; strenget; blå

DKK 51.00
More Information

 
Image of 0.5m Blue Cat6a / Cat 6a Shielded Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - blue
 

0.5m Blue Cat6a / Cat 6a Shielded Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - blue

10 Gigabit Category 6a Shielded Snagless RJ45 100W PoE Patch Cord; 10GbE Blue UL/TIA Certified; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; STP; CAT 6a; knastfri; blå

DKK 79.00
More Information

 
Image of 0.5m Blue Cat6 / Cat 6 Shielded (SFTP) Patch Cable 0.5 m - patchkabel - 50 cm - blå
 

0.5m Blue Cat6 / Cat 6 Shielded (SFTP) Patch Cable 0.5 m - patchkabel - 50 cm - blå

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; SFTP; CAT 6; formet; knastfri; blå

DKK 71.00
More Information

 
Image of 0.5m CAT6 Cable - Black Slim CAT6 Patch Cord - Snagless - LSZH - patch cable - 50 cm - black
 

0.5m CAT6 Cable - Black Slim CAT6 Patch Cord - Snagless - LSZH - patch cable - 50 cm - black

Slim CAT6 Patch Cord; Black; Snagless RJ45 Connectors; Gigabit Ethernet Cable; 28 AWG (N6PAT50CMBKS); Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; CAT 6; knastfri; sort

DKK 61.00
More Information

 
Image of 0.5m CAT6 Cable - Blue Slim CAT6 Patch Cord - Snagless - LSZH - patch cable - 50 cm - blue
 

0.5m CAT6 Cable - Blue Slim CAT6 Patch Cord - Snagless - LSZH - patch cable - 50 cm - blue

Slim CAT6 Patch Cord; Blue; Snagless RJ45 Connectors; Gigabit Ethernet Cable; 28 AWG (N6PAT50CMBLS); Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; CAT 6; knastfri; blå

DKK 61.00
More Information

 
Image of 0.5m CAT6 Cable - Grey Slim CAT6 Patch Cable - Snagless - LSZH - patch cable - 50 cm - grey
 

0.5m CAT6 Cable - Grey Slim CAT6 Patch Cable - Snagless - LSZH - patch cable - 50 cm - grey

Slim CAT6 Patch Cord; Grey; Snagless RJ45 Connectors; Gigabit Ethernet Cable; 28 AWG (N6PAT50CMGRS); Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; CAT 6; knastfri; grå

DKK 61.00
More Information

 
Image of 0.5m Gray Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - grey
 

0.5m Gray Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - grey

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; UTP; CAT 5e; knastfri; strenget; grå

DKK 51.00
More Information

 
Image of 0.5m Gray Cat6a / Cat 6a Shielded Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - grey
 

0.5m Gray Cat6a / Cat 6a Shielded Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - grey

10 Gigabit Category 6a Shielded Snagless RJ45 100W PoE Patch Cord; 10GbE Grey UL/TIA Certified; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; STP; CAT 6a; knastfri; grå

DKK 79.00
More Information

 
Image of 0.5m Green Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - green
 

0.5m Green Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - green

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; UTP; CAT 5e; knastfri; strenget; grøn

DKK 51.00
More Information

 
Image of 0.5m Orange Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - orange
 

0.5m Orange Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - orange

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; UTP; CAT 5e; knastfri; strenget; orange

DKK 51.00
More Information

 
Image of 0.5m Orange Cat6 / Cat 6 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - network cable - 50 cm - orange
 

0.5m Orange Cat6 / Cat 6 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - network cable - 50 cm - orange

Netværkskabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; UTP; CAT 6; formet; knastfri; strenget; orange

DKK 54.00
More Information

 
Image of 0.5m Purple Cat6 / Cat 6 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - network cable - 50 cm - purple
 

0.5m Purple Cat6 / Cat 6 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - network cable - 50 cm - purple

Netværkskabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; UTP; CAT 6; knastfri; strenget; lilla

DKK 54.00
More Information

 
Image of 0.5m Red Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - red
 

0.5m Red Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - red

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; UTP; CAT 5e; knastfri; strenget; rød

DKK 51.00
More Information

 
Image of 0.5m White Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - white
 

0.5m White Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - white

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; UTP; CAT 5e; knastfri; strenget; hvid

DKK 51.00
More Information

 
Image of 0.5m White Cat6 / Cat 6 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - netværkskabel - 50 cm - hvid
 

0.5m White Cat6 / Cat 6 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - netværkskabel - 50 cm - hvid

Netværkskabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; UTP; CAT 6; formet; knastfri; strenget; hvid

DKK 54.00
More Information

 
Image of 0.5m Yellow Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - yellow
 

0.5m Yellow Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - patch cable - 50 cm - yellow

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; UTP; CAT 5e; knastfri; strenget; gul

DKK 51.00
More Information

 
Image of 0.5m Yellow Cat6 / Cat 6 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - network cable - 50 cm - yellow
 

0.5m Yellow Cat6 / Cat 6 Snagless Ethernet Patch Cable 0.5 m - network cable - 50 cm - yellow

Netværkskabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 50 cm; UTP; CAT 6; knastfri; strenget; gul

DKK 54.00
More Information

 
 
 
DKK 203.00
More Information

 
 
 
DKK 166.00
More Information

 
Image of 1.2m 3.9 ft HP JD096C Compatible 10Gb Twinax Cable - 10GBase-kabel til direkte påsætning - 1.2 m - sort
 

1.2m 3.9 ft HP JD096C Compatible 10Gb Twinax Cable - 10GBase-kabel til direkte påsætning - 1.2 m - sort

10GBase-kabel til direkte påsætning; SFP+ haspet til SFP+ haspet; 1.2 m; dobbelt-axial; SFF-8431/SFF-8432; passivt; sort

DKK 878.00
More Information

 
Image of 1.5 m CAT6a Cable - 10Gb RJ45 Ethernet Cable - Snagless CAT6a STP Cord - Copper Wire - Black - patch cable - 1.5 m - black
 

1.5 m CAT6a Cable - 10Gb RJ45 Ethernet Cable - Snagless CAT6a STP Cord - Copper Wire - Black - patch cable - 1.5 m - black

10Gb RJ45 Ethernet Cable; Snagless CAT6a STP Cord; Copper Wire; Black; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 1.5 m; STP; CAT 6a; formet; knastfri; sort

DKK 95.00
More Information

 
Image of 1.5 m CAT6a Cable - Aqua - RJ45 Ethernet Cable - Snagless - CAT6a STP Cord - Copper Wire - 10Gb - patch cable - 1.5 m - aqua
 

1.5 m CAT6a Cable - Aqua - RJ45 Ethernet Cable - Snagless - CAT6a STP Cord - Copper Wire - 10Gb - patch cable - 1.5 m - aqua

Aqua; RJ45 Ethernet Cable; Snagless; CAT6a STP Cord; Copper Wire; 10Gb; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 1.5 m; STP; CAT 6a; formet; knastfri; akvamarin

DKK 95.00
More Information

 
Image of 1.5 m CAT6a Cable - Blue - RJ45 Ethernet Cable - Snagless - CAT6a STP Cord - Copper Wire - 10Gb - patch cable - 1.5 m - blue
 

1.5 m CAT6a Cable - Blue - RJ45 Ethernet Cable - Snagless - CAT6a STP Cord - Copper Wire - 10Gb - patch cable - 1.5 m - blue

Blue; RJ45 Ethernet Cable; Snagless; CAT6a STP Cord; Copper Wire; 10Gb; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 1.5 m; STP; CAT 6a; formet; knastfri; blå

DKK 95.00
More Information

 
Image of 1.5 m CAT6a Cable - Grey - RJ45 Ethernet Cable - Snagless - CAT6a STP Cord - Copper Wire - 10Gb - patch cable - 1.5 m - grey
 

1.5 m CAT6a Cable - Grey - RJ45 Ethernet Cable - Snagless - CAT6a STP Cord - Copper Wire - 10Gb - patch cable - 1.5 m - grey

Grey; RJ45 Ethernet Cable; Snagless; CAT6a STP Cord; Copper Wire; 10Gb; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 1.5 m; STP; CAT 6a; formet; knastfri; grå

DKK 95.00
More Information

 
Image of 1.5 m CAT6 Cable - Black Patch Cord - Snagless - ETL Verified - patch cable - 1.5 m - black
 

1.5 m CAT6 Cable - Black Patch Cord - Snagless - ETL Verified - patch cable - 1.5 m - black

Black Patch Cord; Snagless; ETL Verified; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 1.5 m; UTP; CAT 6; knastfri; sort

DKK 60.00
More Information

 
Image of 1.5 m CAT6 Cable - Blue Patch Cord - Snagless - ETL Verified - patch cable - 1.5 m - blue
 

1.5 m CAT6 Cable - Blue Patch Cord - Snagless - ETL Verified - patch cable - 1.5 m - blue

Blue Patch Cord; Snagless; ETL Verified; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 1.5 m; UTP; CAT 6; knastfri; blå

DKK 60.00
More Information

 
Image of 1.5 m CAT6 Cable - Green CAT6 Patch Cord - Snagless RJ45 Connectors - 24 AWG Copper Wire - Ethernet - ETL - patch cable - 1.5 m - green
 

1.5 m CAT6 Cable - Green CAT6 Patch Cord - Snagless RJ45 Connectors - 24 AWG Copper Wire - Ethernet - ETL - patch cable - 1.5 m - green

Green CAT6 Patch Cord; Snagless RJ45 Connectors; 24 AWG Copper Wire; Ethernet; ETL; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 1.5 m; UTP; CAT 6; knastfri; grøn

DKK 60.00
More Information

 
Image of 1.5 m CAT6 Cable - Grey CAT6 Patch Cord - Snagless RJ45 Connectors - 24 AWG Copper Wire - Ethernet - ETL - patch cable - 1.5 m - grey
 

1.5 m CAT6 Cable - Grey CAT6 Patch Cord - Snagless RJ45 Connectors - 24 AWG Copper Wire - Ethernet - ETL - patch cable - 1.5 m - grey

Grey CAT6 Patch Cord; Snagless RJ45 Connectors; 24 AWG Copper Wire; Ethernet; ETL; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 1.5 m; UTP; CAT 6; knastfri; grå

DKK 60.00
More Information

 
Image of 1.5m CAT6 Cable - Grey Slim CAT6 Patch Cord - Snagless - LSZH - patch cable - 1.5 m - grey
 

1.5m CAT6 Cable - Grey Slim CAT6 Patch Cord - Snagless - LSZH - patch cable - 1.5 m - grey

Grey Slim CAT6 Patch Cord; Snagless; LSZH; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 1.5 m; CAT 6; knastfri; grå

DKK 58.00
More Information

 
Image of 1.5 m CAT6 Cable - Orange Patch Cord - Snagless - ETL Verified - patch cable - 1.5 m - orange
 

1.5 m CAT6 Cable - Orange Patch Cord - Snagless - ETL Verified - patch cable - 1.5 m - orange

Orange Patch Cord; Snagless; ETL Verified; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 1.5 m; UTP; CAT 6; knastfri; orange

DKK 60.00
More Information

 
Image of 1.5 m CAT6 Cable - Purple Patch Cord - Snagless - ETL Verified - patch cable - 1.5 m - purple
 

1.5 m CAT6 Cable - Purple Patch Cord - Snagless - ETL Verified - patch cable - 1.5 m - purple

Purple Patch Cord; Snagless; ETL Verified; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 1.5 m; UTP; CAT 6; knastfri; lilla

DKK 60.00
More Information

 
Image of 1.5 m CAT6 Cable - Red Patch Cord - Snagless - ETL Verified - patch cable - 1.5 m - red
 

1.5 m CAT6 Cable - Red Patch Cord - Snagless - ETL Verified - patch cable - 1.5 m - red

Red Patch Cord; Snagless; ETL Verified; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 1.5 m; UTP; CAT 6; knastfri; rød

DKK 122.00
More Information

 
Image of 1.5 m CAT6 Cable - White Patch Cord - Snagless - ETL Verified - patch cable - 1.5 m - white
 

1.5 m CAT6 Cable - White Patch Cord - Snagless - ETL Verified - patch cable - 1.5 m - white

White Patch Cord; Snagless; ETL Verified; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 1.5 m; UTP; CAT 6; knastfri; hvid

DKK 60.00
More Information

 
Image of 1.5 m CAT6 Cable - Yellow Patch Cord - Snagless - ETL Verified - patch cable - 1.5 m - yellow
 

1.5 m CAT6 Cable - Yellow Patch Cord - Snagless - ETL Verified - patch cable - 1.5 m - yellow

Yellow Patch Cord; Snagless; ETL Verified; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 1.5 m; UTP; CAT 6; knastfri; gul

DKK 122.00
More Information

 
Image of 1000 nyttige ord - Styrk dit barns ordforråd og læ
 

1000 nyttige ord - Styrk dit barns ordforråd og læ

Inspirér dit barn til at udvikle sit ordforråd og sine læseevner med denne underholdende ordbog; som er fuld af flotte billeder.Bogen rummer en lang r.....

DKK 91.00
More Information

 
Image of 100 første ord
 

100 første ord

Hjælp dit barn med at lære mange nye ord.Denne flotte pegebog med over 100 billeder og ord gør det sjovt at kigge; pege; læse og lære sammen. Bogen er designet af førende pædagogiske eksperter med fokus på disse områder: - At sætte navn på...

DKK 129.00
More Information

 
 
 

100GBase-CU direct attach cable - 1.5 m

100GBase-CU direkte påsætningskabel; QSFP til QSFP; 1.5 m; passivt; for PRIMERGY CX2550 M4; CX2550 M5; CX2560 M5; CX2570 M4; RX2530 M5; RX2540 M5; RX4770 M4

DKK 3121.00
More Information

 
Image of 100GBase direct attach cable - 10 m
 

100GBase direct attach cable - 10 m

100GBase-kabel til direkte påsætning; QSFP28 til QSFP28; 10 m.; fiberoptik; aktiv; for Networking S6100-ON; Networking Z9100-ON

DKK 24095.00
More Information

 
Image of 100GBase direct attach cable - 1 m
 

100GBase direct attach cable - 1 m

100GBase-kabel til direkte påsætning; QSFP28 til QSFP28; 1 m; passivt

DKK 5737.00
More Information

 
Image of 100GBase direct attach cable - 30 m
 

100GBase direct attach cable - 30 m

100GBase-kabel til direkte påsætning; QSFP28 til QSFP28; 30 m.; fiberoptik; aktiv; for Networking S6100-ON; Networking Z9100-ON

DKK 27644.00
More Information

 
Image of 100GBase direct attach cable - 3 m
 

100GBase direct attach cable - 3 m

100GBase-kabel til direkte påsætning; QSFP28 til QSFP28; 3 m; passivt

DKK 7599.00
More Information

 
Image of 100GBase direct attach cable - 7 m
 

100GBase direct attach cable - 7 m

100GBase-kabel til direkte påsætning; QSFP28 til QSFP28; 7 m.; fiberoptik; aktiv; for Networking S6100-ON; Networking Z9100-ON

DKK 15253.00
More Information

 
Image of - 100GBase direktkoppad delare - QSFP28 t
 

- 100GBase direktkoppad delare - QSFP28 t

100 GBase direkte påsætningsopdeler; QSFP28 til QSFP28; 2.5 m; SFF-8665; passivt

DKK 4387.00
More Information

 
Image of 100GbE Passive Direct Attach Breakout Cable - network cable - 1 m
 

100GbE Passive Direct Attach Breakout Cable - network cable - 1 m

Netværkskabel; QSFP28 til QSFP+; fiberoptik; passivt; for Networking PowerSwitch S5212; PowerSwitch S5224; S5212; S5224; S5232; S5248; Z9100

DKK 2726.00
More Information

 
Image of 100G QSFP28 Active Optical Cable 3m Cisco
 

100G QSFP28 Active Optical Cable 3m Cisco

100GBase-AOC direkte påsætningskabel; QSFP28 til QSFP28; 3 m.; fiberoptik; aktiv; for P/N: C9500-32C-EDU; C9500-32QC-EDU; N9K-X9788TC-FX-RF; NCS-55A1-24H-B; NCS-55A1-36H-SE-S

DKK 10927.00
More Information

 
Image of 100G QSFP28 Passive Cable 3m Cisco
 

100G QSFP28 Passive Cable 3m Cisco

100GBase-CU direkte påsætningskabel; TAA-kompatibel; QSFP28 til QSFP28; 3 m; dobbelt-axial; passivt; for P/N: EPA-QSFP-1X100GE=; N9K-C93180YC-EX-24; NCS-55A1-24H-TRK; NCS-55A1-36H-SE-B

DKK 2451.00
More Information

 
Image of 100 kødfrie dage
 

100 kødfrie dage

Nadia Mathiasen står bag den populære madblog Foodfanatic. Efter bestsellerne Kødfri Mandag og Flere Kødfrie Dage udgiver hun nu 100 Kødfrie Dage. Her får du alle opskrifterne; der viser dig; hvordan du kan tilberede endnu flere nemme og smagfulde...

DKK 202.00
More Information

 
Image of 10G
 

10G

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 0.5 m; SFTP; CAT 6a; halogenfri; udendørs; sort

DKK 148.00
More Information

 
Image of 10Gb Aqua MM 50/125 Duplex
 

10Gb Aqua MM 50/125 Duplex

SC, Patchkabel, LC multimodus (han), SC multimodus (han), 2 m, fiberoptik, 50 / 125 my, akvamarin

DKK 146.00
More Information

 
Image of 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex LSZH Fiber Patch Cable LC-LC
 

10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex LSZH Fiber Patch Cable LC-LC

Patchkabel, LC multimodus (han), LC multimodus (han), 3 m, fiberoptik, 50 / 125 my, OM3, halogenfri, akvamarin

DKK 273.00
More Information

 
Image of 10Gb Aqua patchkabel
 

10Gb Aqua patchkabel

Patchkabel, LC multimodus (han), LC multimodus (han), 5 m, fiberoptik, 50 / 125 my, akvamarin

DKK 494.00
More Information

 
Image of 10GBase direct attach cable - 1 m
 

10GBase direct attach cable - 1 m

10GBase-kabel til direkte påsætning; SFP+ (han) til SFP+ (han); 1 m; SFF-8431/IEEE 802.3ae; for HPE Modular Smart Array 1040; P2000 G3; HPE Aruba 2930F 24; 2930F 48; 5406

DKK 321.00
More Information

 
Image of 10GBase direct attach cable - 20 m
 

10GBase direct attach cable - 20 m

10GBase-kabel til direkte påsætning; SFP+ til SFP+; 20 m.; fiberoptik; aktiv

DKK 18703.00
More Information

 
Image of 10GBase direct attach cable - 5 m
 

10GBase direct attach cable - 5 m

10GBase-kabel til direkte påsætning; MTP til LC; 5 m.; fiberoptik; OM4; aktiv; for Force10; Networking S4810; S5000; S6000; S6010; S6100; Networking S4048; Z9100

DKK 3295.00
More Information

 
Image of 10GbE - network cable - 1 m
 

10GbE - network cable - 1 m

Netværkskabel; MTP til LC; 1 m.; fiberoptik; OM4; aktiv; for Force10; Networking S6010; S6100; PowerConnect M6348; M8024; Networking S4048; Z9100

DKK 2117.00
More Information

 
Image of 10m 33 ft Cisco QSFP-H40G-ACU10M Compatible - QSFP+ DAC Cable - 40GBase-kabel til direkte påsætning - 10 m - sort
 

10m 33 ft Cisco QSFP-H40G-ACU10M Compatible - QSFP+ DAC Cable - 40GBase-kabel til direkte påsætning - 10 m - sort

QSFP+ DAC Cable; 40GBase-kabel til direkte påsætning; QSFP+ haspet til QSFP+ haspet; 10 m; dobbelt-axial; SFF-8436; aktiv; sort

DKK 15940.00
More Information

 
Image of 10m Black Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 10 m - patch cable - 10 m - black
 

10m Black Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 10 m - patch cable - 10 m - black

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 10 m; UTP; CAT 5e; knastfri; sort

DKK 84.00
More Information

 
Image of 10m Blue Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 10 m - patch cable - 10 m - blue
 

10m Blue Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 10 m - patch cable - 10 m - blue

10 m Blue Ethernet Cable; Snagless CAT5e Patch Cord; CAT5e UTP Cable; RJ45 Network Cable; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 10 m; UTP; CAT 5e; knastfri; strenget; blå

DKK 84.00
More Information

 
Image of 10m CAT6a Ethernet Cable - Aqua RJ45 Shielded Cable - Snagless - patch cable - 10 m - aqua
 

10m CAT6a Ethernet Cable - Aqua RJ45 Shielded Cable - Snagless - patch cable - 10 m - aqua

Aqua RJ45 Shielded Cable; Snagless; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 10 m; STP; CAT 6a; formet; knastfri; akvamarin

DKK 348.00
More Information

 
Image of 10m CAT6a Ethernet Cable - Black RJ45 Shielded Cable Snagless - patch cable - 10 m - black
 

10m CAT6a Ethernet Cable - Black RJ45 Shielded Cable Snagless - patch cable - 10 m - black

10 Gigabit Category 6a Shielded Snagless RJ45 100W PoE Patch Cord; 10GbE Black UL/TIA Certified; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 10 m; STP; CAT 6a; formet; knastfri; sort

DKK 348.00
More Information

 
Image of 10m CAT6a Ethernet Cable - Blue RJ45 Shielded Cable Snagless - patch cable - 10 m - blue
 

10m CAT6a Ethernet Cable - Blue RJ45 Shielded Cable Snagless - patch cable - 10 m - blue

Blue RJ45 Shielded Cable Snagless; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 10 m; STP; CAT 6a; formet; knastfri; blå

DKK 348.00
More Information

 
Image of 10m CAT6a Ethernet Cable - Grey RJ45 Shielded Cable Snagless - patch cable - 10 m - grey
 

10m CAT6a Ethernet Cable - Grey RJ45 Shielded Cable Snagless - patch cable - 10 m - grey

10 Gigabit Category 6a Shielded Snagless RJ45 100W PoE Patch Cord; 10GbE Grey UL/TIA Certified; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 10 m; STP; CAT 6a; formet; knastfri; grå

DKK 348.00
More Information

 
Image of 10m Gray Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 10 m - patch cable - 10 m - grey
 

10m Gray Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 10 m - patch cable - 10 m - grey

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 10 m; UTP; CAT 5e; knastfri; strenget; grå

DKK 84.00
More Information

 
Image of 10m Green Cat6 / Cat 6 Snagless Patch Cable 10 m - patch cable - 10 m - green
 

10m Green Cat6 / Cat 6 Snagless Patch Cable 10 m - patch cable - 10 m - green

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 10 m; CAT 6; formet; knastfri; grøn

DKK 94.00
More Information

 
Image of 10m OM4 LC to LC Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable - patch cable - 10 m - aqua
 

10m OM4 LC to LC Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable - patch cable - 10 m - aqua

50/125; Fiber Optic Cable; 40/100Gb; LSZH (450FBLCLC10); Patchkabel; LC multimodus (han) til LC multimodus (han); 10 m.; fiberoptik; 50 / 125 my; OM4; akvamarin

DKK 1080.00
More Information

 
Image of 10m Orange Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 10 m - patch cable - 10 m - orange
 

10m Orange Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 10 m - patch cable - 10 m - orange

10 m Orange Ethernet Cable; Snagless; CAT5e Patch Cord; CAT5e UTP Cable; RJ45 Network Cable; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 10 m; UTP; CAT 5e; knastfri; strenget; orange

DKK 84.00
More Information

 
Image of 10m Orange Cat6 / Cat 6 Snagless Patch Cable 10 m - patchkabel - 10 m - orange
 

10m Orange Cat6 / Cat 6 Snagless Patch Cable 10 m - patchkabel - 10 m - orange

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 10 m; CAT 6; formet; knastfri; orange

DKK 94.00
More Information

 
Image of 10m Purple Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 10 m - patch cable - 10 m - purple
 

10m Purple Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 10 m - patch cable - 10 m - purple

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 10 m; UTP; CAT 5e; knastfri; lilla

DKK 84.00
More Information

 
Image of 10m Purple Cat6 / Cat 6 Snagless Ethernet Patch Cable 10 m - network cable - 10 m - purple
 

10m Purple Cat6 / Cat 6 Snagless Ethernet Patch Cable 10 m - network cable - 10 m - purple

Netværkskabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 10 m; UTP; CAT 6; knastfri; strenget; lilla

DKK 92.00
More Information

 
Image of 10m Red Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 10 m - patch cable - 10 m - red
 

10m Red Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 10 m - patch cable - 10 m - red

10 m Red Ethernet Cable; Snagless; CAT5e Patch Cord; CAT5e UTP Cable; RJ45 Network Cable; Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 10 m; UTP; CAT 5e; knastfri; rød

DKK 88.00
More Information

 
Image of 10m Red Cat6 / Cat 6 Snagless Patch Cable 10 m - patchkabel - 10 m - rød
 

10m Red Cat6 / Cat 6 Snagless Patch Cable 10 m - patchkabel - 10 m - rød

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 10 m; CAT 6; formet; knastfri; rød

DKK 94.00
More Information

 
Image of 10m White Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 10 m - patch cable - 10 m - white
 

10m White Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 10 m - patch cable - 10 m - white

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 10 m; UTP; CAT 5e; knastfri; hvid

DKK 84.00
More Information

 
Image of 10m White Cat6 / Cat 6 Snagless Patch Cable 10 m - patchkabel - 10 m - hvid
 

10m White Cat6 / Cat 6 Snagless Patch Cable 10 m - patchkabel - 10 m - hvid

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 10 m; CAT 6; formet; knastfri; hvid

DKK 94.00
More Information

 
Image of 10m Yellow Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 10 m - patch cable - 10 m - yellow
 

10m Yellow Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 10 m - patch cable - 10 m - yellow

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 10 m; UTP; CAT 5e; knastfri; strenget; gul

DKK 88.00
More Information

 
Image of 10m Yellow Cat6 / Cat 6 Snagless Patch Cable 10 m - patch cable - 10 m - yellow
 

10m Yellow Cat6 / Cat 6 Snagless Patch Cable 10 m - patch cable - 10 m - yellow

Patchkabel; RJ-45 (han) til RJ-45 (han); 10 m; CAT 6; formet; knastfri; gul

DKK 94.00
More Information

 
Image of 10 trin til at tegne mennesker
 

10 trin til at tegne mennesker

Gennem blot 10 nemme trin kan man lære; hvordan man tegner mennesker. I 10trin til at tegne mennesker er der masser af hjælp at hente for dem; der ger...

DKK 127.00
More Information

 
Image of 11-11: Memories Retold - Microsoft Xbox One - Eventyr
 
DKK 100.00
More Information

 
Image of 11-11: Memories Retold - Sony PlayStation 4 - Eventyr
 
DKK 97.00
More Information

 
Image of 111 places in Aarhus that you shouldn't miss
 

111 places in Aarhus that you shouldn't miss

Why not set a course for Aarhus? The City of the Smile shows itself from its very best side in this book; which guides you to 111 fascinating and spec...

DKK 198.00
More Information

 
Image of 111 steder på Gran Canaria som du skal se
 

111 steder på Gran Canaria som du skal se

Rejseguiden 111 steder på Gran Cana­ria som du skal se understreger; hvorfor Gran Canaria er De Kana­riske Øers dronning. Gran Canaria er blandt ...

DKK 162.00
More Information

 
Image of 117 ting fra hverdagen du helt sikkert også hader
 

117 ting fra hverdagen du helt sikkert også hader

Forlag: People'sPress; Forfatter: Anders Hemmingsen; Indbinding: Hæftet; Sprog: Dansk; 208 siderIgennem den spritny Instagramprofil "117tingvihader" har folk indsendt opslag om alle dehverdagsting; der kan få dem op i det røde felt.

DKK 91.00
More Information

 
Image of 120G CXP - stacking cable - 50 cm
 

120G CXP - stacking cable - 50 cm

Stacking-kabel; CXP til CXP; 50 cm; for D-Link Data Center 10GbE Top-of-Rack Switch DXS-3600; DXS 3600-16S; 3600-32S

DKK 2303.00
More Information

 
Image of 12 store danske artister
 

12 store danske artister

Forlag: People'sPress; Forfatter: Søren Østergaard; Indbinding: Indbundet; Sprog: Dansk; 112 siderIgennem tyve år har zirkusdirektør Søren Østergaard rejst land og rige rundt med sit Zirkus Nemo. Med sig har han haft nogle af landets mest markante...

DKK 166.00
More Information

 
Image of 1-2-Switch - Nintendo Switch - Fest
 
DKK 318.00
More Information

 
Image of 15m OM3 LC to LC Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable - patch cable - 15 m - aqua
 

15m OM3 LC to LC Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable - patch cable - 15 m - aqua

Aqua; 50/125; LSZH Fiber Optic Cable; 10Gb (A50FBLCLC15); Patchkabel; LC multimodus (han) til LC multimodus (han); 15 m.; fiberoptik; 50 / 125 my; OM3; halogenfri; akvamarin

DKK 1013.00
More Information

 
Image of 15m OM4 LC to LC Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable - patch cable - 15 m - aqua
 

15m OM4 LC to LC Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable - patch cable - 15 m - aqua

50/125; Fiber Optic Cable; 40/100Gb; LSZH (450FBLCLC15); Patchkabel; LC multimodus (han) til LC multimodus (han); 15 m.; fiberoptik; 50 / 125 my; OM4; akvamarin

DKK 1388.00
More Information

 
Image of 1793
 

1793

Stockholm 1793. Der er nu gået mere end et år; siden kong Gustav III's død. Friherre Gustaf Adolf Reuterholm har reelt overtaget regeringsmagten og ho..

DKK 188.00
More Information

 
Image of 1953: KGB Unleashed - Windows - Action
 
DKK 60.00
More Information

 
Image of 1968
 

1968

1968: Modstanden mod Vietnamkrigen vokser til en venstreradikal bølge; der skyller ind over det politiske og kulturelle landskab og ændrer det for alt..

DKK 105.00
More Information

 
Image of 1968 -indb.
 

1968 -indb.

Forlag: Modtryk; Forfatter: Jan Guillou; Indbinding: Indbundet; Sprog: Dansk; 408 sider1968: Modstanden mod Vietnamkrigen vokser til en venstreradikal bølge; der skyller ind over det politiske og kulturelle landskab og ændrer det for altid. Det store...

DKK 212.00
More Information

 
Image of 1969
 

1969

Denne bog er en magisk billedrejse med tilhørende tekster gennem et magisk år. 1969. Året hvor verden eksploderede. Dét år; som måske lever allerstærkest i vores kollektive bevidsthed; fordi det var sprængfyldt med intense og epokegørende øjeblikke...

DKK 199.00
More Information

 
Image of 1984
 

1984

Genudgivelse i paperback.\n\nUhyggelig realistisk skildring af et fremtidssamfund; hvor tre superstater har delt verden mellem sig. Winston Smith leve...

DKK 105.00
More Information

 
Image of 199 dinosaurer og andre forhistoriske dyr
 

199 dinosaurer og andre forhistoriske dyr

199 dinosaurer og andre forhistoriske dyr. Denne bog er fyldt med fascinerende dyr; der levede i en fjern fortid; både enorme pattedyr; stærke rovdyr og små; hurtige dinosaurer.

DKK 99.00
More Information

 
Image of 199 store maskiner
 

199 store maskiner

Denne bog er fyldt med maskiner; der bevæger sig på jorden; på vandet; i luften og endda i rummet.

DKK 99.00
More Information